Links

Brigitte Povel - schilderijen: www.brigittepovelkunst.nl


NVKT Nederlandse Vereniging voor Kunstzinnige Therapie: www.kunstzinnigetherapie.nl
NVAZ: www.NVAZ.nl
Startpagina: kunstzinnigetherapie.startpagina.nl/
Wikipedia: nl.wikipedia.org/wiki/Kunstzinnige_therapie
AViN: www.antrop-ver.nl
AntroVista: www.antrovista.com
Atelierdagen Hilversum: www.atelierdagenhilversum.nl
Cultuur en Congrescentrum Antropia: www.antropia.nl
fotografie: www.antonhelmink.nl en Oksana Kuklina www.oksanakuklina.nl
Galerie GSA: www.gsagalerie.nl
Goylants Kamerkoor: www.goylantskamerkoor.nl
Gooise Kunstkring: www.gooisekunstkring.nl
Instituut voor Biografiek: www.biografiek.nl
Kasteel Groeneveld Baarn: www.kasteelgroeneveld.nl
Museum Hilversum: www.museumhilversum.nl
Herstellingsoord Dennenheuvel: Herstellingsoord Dennenheuvel-Overbosch, Hilversum
Scorlewald: Scorlewald, Schoorl
Tergooi Ziekenhuis Blaricum: www.tergooiziekenhuizen.nl
Theater Achterom: www.theaterachterom.nl